ЛІКВІДАЦІЯ СКЛАДУ

Знижка 15% на весь асортимент

Quick Deck Ukraine

Постачання плитних матеріалів для будівництва

Quick Deck Ukraine

Quick Deck Ukraine – це єдиний український офіційний представник унікальних у своєму роді деревинно-стружкових плит Quick Deck для швидкого та надійного еко-будівництва та модульних будинків.   

Quick Deck – це вологостійкі шпунтовані з кожного боку деревостружкові еко-плитиякі ви можете використовувати практично для будь-яких типів об’єктів, в тому числі з підвищеними санітарними нормами!         

З кожним днем модульні будинки та еко-будівництво становить все більшу конкуренцію класичним житловим будинкам. І головна причина цього – використання виключно інноваційних безпечних для здоров’я матеріалів! Особливість плит Quick Deck в збалансованому поєднанні експлуатаційних властивостей матеріалу і його екологічної чистоти!   

 * Клас емісії формальдегіду Е1 допускає використання шпунтованих плит Quick Deck в структурах з підвищеними санітарними нормами.

Завдяки застосуванню сучасних технологій і ефективному управлінні технологічними процесами, компанія веде жорсткий контроль якості і постійно вдосконалює фізико-механічні властивості плити, покращуючи екологічність і безпеку продукції, що випускається.
Налагоджені виробничі і логістичні процеси гарантують точність в дотриманні умов контрактів, в тому числі в обсягах і терміни поставок, якість продукції і рівень обслуговування. Надійність, гнучкість і професіоналізм – основа роботи компанії з прямими замовниками і дилерам.
Компанія регулярно оновлює і доповнює лінійку продукції, що випускається. Це дозволяє нашим партнерам і клієнтам отримувати найсучасніші матеріали і використовувати їх для втілення будь-яких, самих складних ідей.

АСОРТИМЕНТ ПЛИТ QUICK DECK

Передбачені технічні характеристики еко-матеріалів Quick Deck задовільнять потреби як корпорації, які виконують роботи з будівництва модульних будинків і еко-конструкцій, так і самих замовників. Quick Deck зроблені для компаній, мета яких втілення інноваційних будівельних проектів відповідно до сучасних технологій за доступними цінами для клієнта.

В ході будівництва високоякісні плити Quick Deck використовуються практично для будь-якого призначення:

Для стін


Для покриття підлоги

Для дизайнерських рішень

Для стелі та кровлі


01

professional

Quick Deck

Quick Deck professional – класичний вид шпунтованной плити, яка застосовується в будь-яких типах приміщень зокрема і з підвищеною вологістю.

stockholm3

02

master

Quick Deck

Quick Deck master – плита, яка має відмінну характеристику, а саме: лицьова поверхню виробу покрита міцною водонепроникною плівкою, яка підлягає видаленню після проведення всіх чорнових робіт безпосередньо перед фінішною обробкою.   

porto

03

proof

Quick Deck

Quick Deck proof представляє собою деревинно-стружкову плиту підвищеної щільності, лицьова поверхня якої покрита міцною водонепроникною плівкою і застосовується для підготовки міцного та безшовного покриття, що захищає конструкцію покрівлі від впливу води, а також збільшує термін її служби.

Без имени

04

plus

Quick Deck

Quick Deck plus – зносостійка декоративна плита, доповнена щільним крафт-покриттям зі зворотного боку. Даний тип продукції має великий вибір колірних рішень, який дозволяє обрати саме той декор, який буде гармонічно підкреслювати загальний дизайн приміщення. 

belfast2

ОГЛЯД ПЛИТ QUICK DECK

Примечание: Продукція Quick Deck відповідає найжорстокішим Європейським приписами безпеки, що досягається шляхом скрупульозного підбору складових матеріалу і додавання складових без формальдегідів (парафін, меламін).

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ:

    Доведіть, що ви людина, вибравши Літак.